Shop by goal

  • Metabolic Research
  • GH-Axis Research
  • Muscle & IGF Research
  • Tissue and Cellular Models
  • Regenerative Research
  • Cellular Senescence Research
  • Cognitive Research
  • Multi-Compound Blends
  • Accessories
  • All compounds →
  • Popular compounds

  • BPC-157
  • TB-500
  • GHK-Cu
  • GLP1-RC-RT
  • GLP1-RC-SM
  • Ipamorelin
  • All bestsellers →
  • Research resources

  • Research Glossary
  • Peptide Guides
  • Delivery Guide
  • Track Order
  • Recently viewed

  • Peptide 101
  • Research Areas
  • Peptide Blog
  • Community Forum
  • Crypto Blog
  • Research Glossary
  • Reconstitution Calculator
  • Peptide Tracker
  • Research Protocol Tools
  • Peptide Guides
  • Sign In
  • Create Account
  • Track My Order
  • Refer a Friend
  • My Account
  • My Orders
  • My Referrals
  • Log Out
  • How-to guides

    Product Pricing

    The complete New-U Research Compounds price list - every compound we stock, with per-pack pricing and price per mg. Prices are live and match the shop exactly.

    Metabolic Research

    Product Pack Price (USD) Per mg 5-Amino-1MQ 1 × 5mg $28.00 $5.60/mg 1 × 50mg $44.00 $0.88/mg 10 × 5mg $93.00 $1.86/mg 10 × 50mg $172.00 $0.34/mg Cagrilintide 1 × 5mg $42.00 $8.40/mg 1 × 10mg $63.00 $6.30/mg 10 × 5mg $263.00 $5.26/mg 10 × 10mg $347.00 $3.47/mg Cartalax 10 × 20mg $158.00 $0.79/mg Eloralintide 1 × 5mg $79.00 $15.80/mg 1 × 10mg $148.00 $14.80/mg 10 × 5mg $385.00 $7.70/mg 10 × 10mg $668.00 $6.68/mg Epitalon 1 × 10mg $35.00 $3.50/mg 1 × 50mg $66.00 $1.32/mg 10 × 10mg $125.00 $1.25/mg 10 × 50mg $338.00 $0.68/mg FOXO4-DRI 1 × 10mg $126.00 $12.60/mg 10 × 10mg $420.00 $4.20/mg Glutathione 10 × 600mg $125.00 $0.02/mg 10 × 1500mg $196.00 $0.01/mg MOTS-C 1 × 10mg $47.00 $4.70/mg 1 × 40mg $107.00 $2.67/mg 10 × 10mg $156.00 $1.56/mg 10 × 40mg $361.00 $0.90/mg NAD+ 1 × 100mg $35.00 $0.35/mg 1 × 500mg $59.00 $0.12/mg 1 × 1000mg $78.00 $0.08/mg 10 × 100mg $116.00 $0.12/mg 10 × 500mg $198.00 $0.04/mg 10 × 1000mg $261.00 $0.03/mg Pinealon 1 × 10mg $41.00 $4.10/mg 10 × 10mg $149.00 $1.49/mg Retatrutide 1 × 5mg $53.00 $10.60/mg 1 × 10mg $63.00 $6.30/mg 1 × 15mg $75.00 $5.00/mg 1 × 20mg $87.00 $4.35/mg 1 × 30mg $110.00 $3.67/mg 1 × 40mg $137.00 $3.42/mg 1 × 50mg $150.00 $3.00/mg 1 × 60mg $158.00 $2.63/mg 10 × 5mg $210.00 $4.20/mg 10 × 10mg $252.00 $2.52/mg 10 × 15mg $299.00 $1.99/mg 10 × 20mg $347.00 $1.74/mg 10 × 30mg $441.00 $1.47/mg 10 × 40mg $546.00 $1.36/mg 10 × 50mg $599.00 $1.20/mg 10 × 60mg $630.00 $1.05/mg Semaglutide 1 × 5mg $47.00 $9.40/mg 1 × 10mg $65.00 $6.50/mg 1 × 15mg $68.00 $4.53/mg 1 × 20mg $85.00 $4.25/mg 1 × 30mg $105.00 $3.50/mg 10 × 5mg $158.00 $3.16/mg 10 × 10mg $215.00 $2.15/mg 10 × 15mg $230.00 $1.53/mg 10 × 20mg $282.00 $1.41/mg 10 × 30mg $350.00 $1.17/mg SS-31 10 × 10mg $158.00 $15.80/mg 10 × 50mg $494.00 $9.88/mg Tirzepatide 1 × 5mg $50.00 $10.00/mg 1 × 10mg $55.00 $5.50/mg 1 × 15mg $58.00 $3.87/mg 1 × 20mg $61.00 $3.05/mg 1 × 30mg $65.00 $2.17/mg 1 × 40mg $67.00 $1.68/mg 1 × 50mg $74.00 $1.48/mg 1 × 60mg $84.00 $1.40/mg 1 × 100mg $156.00 $1.56/mg 1 × 120mg $165.00 $1.38/mg 10 × 5mg $168.00 $3.36/mg 10 × 10mg $184.00 $1.84/mg 10 × 15mg $194.00 $1.29/mg 10 × 20mg $205.00 $1.02/mg 10 × 30mg $231.00 $0.77/mg 10 × 40mg $267.00 $0.67/mg 10 × 50mg $314.00 $0.63/mg 10 × 60mg $338.00 $0.56/mg 10 × 100mg $526.00 $0.53/mg 10 × 120mg $550.00 $0.46/mg

    GH-Axis Research

    Product Pack Price (USD) Per mg CJC-1295 (with DAC) 1 × 5mg $50.00 $10.00/mg 10 × 5mg $244.00 $4.88/mg CJC-1295 (without DAC) 1 × 5mg $41.00 $8.20/mg 1 × 10mg $50.00 $5.00/mg 10 × 5mg $172.00 $3.44/mg 10 × 10mg $244.00 $2.44/mg GHRP-2 1 × 10mg $31.00 $3.10/mg 10 × 10mg $104.00 $1.04/mg GHRP-6 1 × 10mg $31.00 $3.10/mg 10 × 10mg $104.00 $1.04/mg Hexarelin 1 × 5mg $41.00 $8.20/mg 10 × 5mg $172.00 $3.44/mg Ipamorelin 1 × 5mg $38.00 $7.60/mg 1 × 10mg $41.00 $4.10/mg 10 × 5mg $125.00 $2.50/mg 10 × 10mg $138.00 $1.38/mg Sermorelin 1 × 5mg $38.00 $7.60/mg 1 × 10mg $54.00 $5.40/mg 10 × 5mg $172.00 $3.44/mg 10 × 10mg $314.00 $3.14/mg Tesamorelin 1 × 5mg $46.00 $9.20/mg 1 × 10mg $76.00 $7.60/mg 10 × 5mg $181.00 $3.62/mg 10 × 10mg $361.00 $3.61/mg

    Muscle & IGF Research

    Product Pack Price (USD) Per mg IGF-1 LR3 1 × 0.1mg $31.00 $310.00/mg 1 × 1mg $82.00 $82.00/mg 10 × 0.1mg $104.00 $104.00/mg 10 × 1mg $361.00 $36.10/mg IGF-DES 1 × 2mg $44.00 $22.00/mg 10 × 2mg $146.00 $7.30/mg PEG-MGF 1 × 2mg $50.00 $25.00/mg 10 × 2mg $172.00 $8.60/mg

    Tissue and Cellular Models

    Product Pack Price (USD) Per mg AOD-9604 1 × 5mg $38.00 $7.60/mg 1 × 10mg $60.00 $6.00/mg 10 × 5mg $172.00 $3.44/mg 10 × 10mg $338.00 $3.38/mg BPC-157 1 × 5mg $28.00 $5.60/mg 1 × 10mg $38.00 $3.80/mg 10 × 5mg $102.00 $2.04/mg 10 × 10mg $138.00 $1.38/mg

    Regenerative Research

    Product Pack Price (USD) Per mg HCG 1 × 2000IU $29.00 $0.01/IU 1 × 5000IU $63.00 $0.01/IU 1 × 10000IU $88.00 $0.01/IU 1 × 15000IU $94.00 $0.01/IU 10 × 2000IU $96.00 $0.00/IU 10 × 5000IU $209.00 $0.00/IU 10 × 10000IU $293.00 $0.00/IU 10 × 15000IU $314.00 $0.00/IU Kisspeptin 1 × 5mg $32.00 $6.40/mg 1 × 10mg $47.00 $4.70/mg 10 × 5mg $125.00 $2.50/mg 10 × 10mg $196.00 $1.96/mg KPV 1 × 10mg $44.00 $4.40/mg 10 × 10mg $146.00 $1.46/mg LL-37 1 × 5mg $50.00 $10.00/mg 10 × 5mg $240.00 $4.80/mg TB-500 1 × 5mg $56.00 $11.20/mg 1 × 10mg $79.00 $7.90/mg 10 × 5mg $188.00 $3.76/mg 10 × 10mg $267.00 $2.67/mg Thymosin Alpha-1 1 × 10mg $54.00 $5.40/mg 10 × 10mg $267.00 $2.67/mg

    Cellular Senescence Research

    Product Pack Price (USD) Per mg AHK-Cu 1 × 50mg $41.00 $0.82/mg 10 × 50mg $135.00 $0.27/mg GHK-Cu 1 × 50mg $35.00 $0.70/mg 1 × 100mg $47.00 $0.47/mg 10 × 50mg $114.00 $0.23/mg 10 × 100mg $156.00 $0.16/mg SNAP-8 1 × 5mg $28.00 $5.60/mg 1 × 10mg $31.00 $3.10/mg 10 × 5mg $93.00 $1.86/mg 10 × 10mg $104.00 $1.04/mg

    Cognitive Research

    Product Pack Price (USD) Per mg Adamax 10 × 10mg $314.00 $3.14/mg Cerebrolysin 1 × 60mg $41.00 $0.68/mg 10 × 60mg $161.00 $0.27/mg DSIP 1 × 5mg $32.00 $6.40/mg 1 × 10mg $57.00 $5.70/mg 1 × 15mg $76.00 $5.07/mg 10 × 5mg $113.00 $2.26/mg 10 × 10mg $208.00 $2.08/mg 10 × 15mg $291.00 $1.94/mg Selank 1 × 10mg $41.00 $4.10/mg 10 × 10mg $149.00 $1.49/mg Semax 1 × 5mg $28.00 $5.60/mg 1 × 10mg $41.00 $4.10/mg 10 × 5mg $93.00 $1.86/mg 10 × 10mg $149.00 $1.49/mg

    Multi-Compound Blends

    Product Pack Price (USD) Per mg BPC+TB 10mg Combo 10 × 20mg $361.00 $1.80/mg BPC+TB 5mg Combo 10 × 10mg $219.00 $2.19/mg Glow 1 × 30mg $54.00 $1.80/mg 1 × 70mg $90.00 $1.29/mg 1 × 90mg $108.00 $1.20/mg 10 × 30mg $217.00 $0.72/mg 10 × 70mg $361.00 $0.52/mg 10 × 90mg $433.00 $0.48/mg Klow 1 × 25mg $72.00 $2.88/mg 1 × 80mg $114.00 $1.43/mg 10 × 25mg $289.00 $1.16/mg 10 × 80mg $456.00 $0.57/mg

    Other Research

    Product Pack Price (USD) Per mg Melanotan-1 1 × 10mg $34.00 $3.40/mg 10 × 10mg $114.00 $1.14/mg Melanotan-2 1 × 10mg $34.00 $3.40/mg 10 × 10mg $114.00 $1.14/mg Oxytocin Acetate 1 × 5mg $38.00 $7.60/mg 10 × 5mg $149.00 $2.98/mg PT-141 1 × 10mg $38.00 $3.80/mg 10 × 10mg $149.00 $1.49/mg

    Accessories

    Product Pack Price (USD) Per mg Acetic Acid Water 10 × 10ml $21.00 $0.21/ml 10 × 3ml $41.00 $1.37/ml Bacteriostatic Water 10 × 3ml $21.00 $0.70/ml 10 × 10ml $43.00 $0.43/ml

    Questions about pricing?

    Bulk and research-group quotes are available - email newu.io.peptides@gmail.com. Free shipping applies to orders over $350.

    All New-U Research Compounds products are supplied strictly for laboratory and research use only and are not for human consumption.

    PRECISION. PURITY. PERFORMANCE.

    Research peptides at >99% HPLC-verified purity, third-party tested by Janoshik Analytical & Freedom Diagnostics, with Certificates of Analysis published per released batch. Supplied strictly for laboratory research use.

    Shop

  • All research compounds
  • Price list
  • Where to buy peptides
  • Compare compounds
  • Compare vial sizes
  • Affiliate programme
  • Research

  • Peptide 101
  • Published COAs
  • Research areas
  • Research blog
  • How-to guides
  • Peptide guides
  • Research glossary
  • Support

  • Track your order
  • Contact us
  • Shipping & delivery
  • International shipping
  • FAQ
  • Community forum
  • Refund policy
  • Ways to Pay

  • Google Pay
  • Apple Pay
  • Venmo
  • Cryptocurrency
  • Crypto wallets
  • Cash App
  • Card payments
  • Bank transfer (SEPA)
  • Paying with crypto
  • Live crypto prices
  • Shop by goal

  • Metabolic Research
  • GH-Axis Research
  • Muscle & IGF Research
  • Tissue and Cellular Models
  • Regenerative Research
  • Cellular Senescence Research
  • Cognitive Research
  • Multi-Compound Blends
  • Accessories
  • Shop by compound

  • BPC-157
  • TB-500
  • GHK-Cu
  • Tesamorelin
  • Retatrutide
  • Semaglutide
  • Tirzepatide
  • CJC-1295 (without DAC)
  • All compounds →
  • Shop by region

  • United Kingdom
  • United States
  • Australia
  • Canada
  • Canada (FR)
  • Ireland
  • Northern Ireland
  • Malta
  • Germany
  • France
  • Spain
  • Italy
  • Netherlands
  • Portugal
  • Greece
  • Austria
  • Poland
  • Sweden
  • Finland
  • Denmark
  • Norway
  • Croatia
  • Slovakia
  • Slovenia
  • Estonia
  • Latvia
  • Lithuania
  • Czechia
  • Hungary
  • Romania
  • Bulgaria
  • Belgium
  • Belgium (FR)
  • Luxembourg
  • Deutsch
  • Ελληνικά
  • Español
  • Français
  • Italiano
  • Research use only - all claims made on this site are for testing and research use only. Purchasers must be 21 years of age or older.

    All rights reserved. Copyright of New-U held with Hilxera Distribution Services LLC 2026.

    Website & business operated by Hilxera Distribution Services LLC. Registered in Wyoming, ID: 2026-001928701.

    Principal office: 1712 Pioneer Ave., Ste. 500, Cheyenne, WY 82001, USA

    © 2026 New-U Research Compounds · new-u.io

    Research use only — not for human consumption. All products are supplied strictly for laboratory research purposes.

    © 2026 New-U Research Compounds · new-u.io — Copyright held with Hilxera Distribution Services LLC. All rights reserved.